
SST - 10-B-B90-Q450
Vienkrāsainas gaismas diodes zilā izstarā LED 450 nm, SST-10 sērija
Apraksts
Funkcijas:
• Augstas enerģijas zilā gaismas diode ar maksimālo viļņa garumu 450nm
• Wall - spraudņa efektivitāte: tips . 57% @350MA
• 90 vai 130 grādu skata leņķis pie 50% IV
• Zema termiskā pretestība
• Iebūvēts - ESD aizsardzībā
• ROHS un sasniedz atbilstošu
Pieteikumi
• Dārzkopība / audzēšana
• akcents un efekta apgaismojums
• Arhitektūras apgaismojums
• Remote - fosfora armatūra
• Skatuves apgaismojums
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Luminus ierīces |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Zilās gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 450 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Zils |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 590 MW |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 3 V |
| Jaudas vērtējums: | 5 W |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | Luminus ierīces |
| Augstums: | 1,9 mm |
| Garums: | 3,45 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 115 C |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 500 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 90 grādu |
| Platums: | 3,45 mm |
| Vienības svars: | 0,052399 oz |
Populāri tagi: SST - 10 - B-B90-Q450, Ķīna SST-10-B-B90-Q450 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:SST - 10-R-B130-G630
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







