
MP-3030-110H-40-95
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 95-crI, MP-3030 sērija
Apraksts
Luminus ierīces MP - 3030 Midjūras gaismas diodes ir augstas efektivitātes gaismas diodes, kas piedāvā vidējo - jaudu 95 CRI (krāsu atveidošanas indekss). Šis augstāks CRI nodrošina klientiem augstu - kvalitātes gaismas diodes viņu dizainam gan iekšējā, gan ārējā apgaismojuma lietojumprogrammās. Augsta efektivitāte un zema termiskā pretestība padara šo lielisko izvēli paneļu apgaismojumam, apakšgaismojumam un arhitektūras apgaismojumam. Šie stāvokļi - no - Artās gaismas diodes ļauj apgaismojuma inženieriem un dizaineriem attīstīt apgaismojuma risinājumus ar maksimālu efektivitāti, spilgtumu un vispārējo kvalitāti.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Luminus ierīces |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 3030 |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 24 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 95 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 65 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Jaudas vērtējums: | 182 MW |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 0,65 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm x 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | 110H |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Luminus ierīces |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 5000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,001605 oz |
Populāri tagi: MP-3030-110H-40-95, Ķīna MP-3030-110H-40-95 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







