
CXM-9-30-95-36-AA40-F5-3
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 95-crI, CXM-9 sērija
Apraksts
Luminus ierīces CXM - 6/9/14 4. paaudzes vālītes baltās gaismas diodes ir augsta plūsmas blīvuma gaismas diodes, kas nodrošina pastiprinātu efektivitāti ar samazinātu enerģijas patēriņu. Šīm gaismas diodēm ir korelēta krāsu temperatūra (CCT) diapazons 2400k, 2700k, 3000k, 3500k, 4000k, 5000k, 5700k un 6500k. CXM-6/9/14 baltās gaismas diodes piedāvā lielisku optiskās emisijas vienveidību un krāsu virs leņķa konsistences, izcilu ilgtermiņa krāsu stabilitāti un augstāku siltumvadītspēju vienveidīgai siltuma izkliedēšanai. Šīs 4 paaudzes vālītes masīva gaismas diodes ir ROHS/sasniedzamas atbilstošas, un UL ir atzītas. Tipiski lietojumprogrammas ietver lejupslīdi, veikalu apgaismojumu, arhitektūras un specialitāti, viesmīlību, ielu apgaismojumu, tuneļa apgaismojumu un prožektorus/trases gaismas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Luminus ierīces |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 95 |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 34 V |
| Garums: | 13,5 mm |
| Platums: | 13,5 mm |
| Augstums: | 1,37 mm |
| Sērija: | CXM-9 GEN 4 |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Luminus ierīces |
| LED lielums: | 15 mm x 15 mm x 1,37 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 300 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CXM-9-30-95-36-AA40-F5-3, Ķīna CXM-9-30-95-36-AA40-F5-3 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







