
CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 80-CRI, CXM-7 sērija
Apraksts
Funkcijas:
• Tipiska augsta lūmena izeja un efektivitāte
• Vairāk nekā 720 LM, 125 LPW @ 3000K, 25ºC
• Vairāk nekā 780 LM, 137 LPW @ 5000K, 25ºC
• Pilnīgs CCT diapazons 2700k, 3000k, 3500k, 4000k, 5000k un 6500k
• 80 vai 90 cri min. līdz 95 minūtēm. Silti baltā krāsā
• 3 SDCM krāsu bining precizitāte
• Lieliska optiskās emisijas vienveidība un krāsa virs leņķa konsistences
• Izcila ilgtermiņa krāsu stabilitāte
• augstāka siltumvadītspēja vienmērīgai siltuma izkliedēšanai
• Videi draudzīgs: ROHS un sasniedz atbilstošu
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Luminus ierīces |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 650 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 160 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 36 V |
| Jaudas vērtējums: | 5.8 W |
| Garums: | 13 mm |
| Platums: | 13 mm |
| Augstums: | 1,37 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 7,5 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Sērija: | Xnova |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Luminus ierīces |
| LED lielums: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 400 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,213004 oz |
Populāri tagi: CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3, Ķīna CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:SST - 10-B-B90-N450
Nākamo:SST - 40-WCS-F50-N4652
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







