
Lxml - pwn2
Baltas gaismas diodes baltas 3500k - 4500 K, Luxeon nemiernieku sērija
Apraksts
Luxeon Rebel ES ir augsta plūsmas gaismas diode, kas dod jums nepieciešamo elastību, lai izstrādātu gaismekļu un lampas āra un rūpnieciskām apgaismojuma lietojumprogrammām un nonāktu tirgū. Pārbaudīts un saliekts 700 mA, pārliecinoši izstrādājiet luksusa nemierniekus ar augstu lūmenu lietojumprogrammām vai izveidojiet energoefektīvākas ierīces, izmantojot to pašu emitētāju. Lumināru ražotāji un dizaineri paļaujas uz Luxeon Rebel ES par kvalitāti, uzticamību un - ierīces veiktspēju.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4100 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 200 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 60 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.9 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Garums: | 4,49 mm |
| Platums: | 3,05 mm |
| Augstums: | 1,98 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 135 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2,55 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Luxeon nemiernieks |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| LED lielums: | 4,49 mm x 3,05 mm x 1,98 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,008245 oz |
Populāri tagi: LXML - PWN2, Ķīna LXML - PWN2 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L130-3080001400001
Nākamo:Lxml - PB01-0030
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







