
L2C5-30901211E1900
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 90-crI, luksona vālītes kodols
Apraksts
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 LM/W 70CRI un 80CRI produktiem. Sakarā ar mazo gaismas izstarojošo virsmu (LES) un rūpniecību - vadošā termiskā pretestība, ar Luxeon CoB ir viegli strādāt, ļaujot vienkāršot un lētākām gaismekļu dizainparaugiem. Luxeon CoBs ir karstas -, kas pārbaudītas ar 85 grādu - reālās pasaules darbības apstākļiem -, kas nozīmē, ka papildu testēšanu var samazināt. Luxeon COB gaismas diodes ir pieejamas trīspakāpju Macadam elipse, nodrošinot vienotu optisko veiktspēju plašā lietojumprogrammu diapazonā.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 5005 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 1.2 A |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 34.8 V |
| Garums: | 28 mm |
| Platums: | 28 mm |
| Augstums: | 1,5 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon Cob Core |
| Iepakojums: | Caurule |
| Zīmols: | Lumili |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 50 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Freshfocus |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,572232 oz |
Populāri tagi: L2C5-30901211E1900, Ķīna L2C5-30901211E1900 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







