
L2C5-30901205F1300
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 90-crI, luksona vālītes kodols
Apraksts
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 LM/W 70CRI un 80CRI produktiem. Sakarā ar mazo gaismas izstarojošo virsmu (LES) un nozares vadošo termisko pretestību, Luxeon CoB ir viegli strādāt, ļaujot vienkāršot un lētākām gaismekļu dizainparaugiem. Luxeon CoBs ir karsti pārbaudīti ar 85 grādu pasaules darbības apstākļiem-kas nozīmē, ka var samazināt papildu testēšanu. Luxeon COB gaismas diodes ir pieejamas trīspakāpju Macadam elipse, nodrošinot vienotu optisko veiktspēju plašā lietojumprogrammu diapazonā.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | Vālīte |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 2708 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| Ja - uz priekšu strāva: | 600 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 35 V |
| Jaudas vērtējums: | 21 W |
| Garums: | 24 mm |
| Platums: | 20 mm |
| Augstums: | 1,5 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 13 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon Cob Core |
| Iepakojums: | Caurule |
| Zīmols: | Lumili |
| LED lielums: | 20 mm x 24 mm x 1,5 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Freshfocus |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,204850 oz |
Populāri tagi: L2C5-30901205F1300, Ķīna L2C5-30901205F1300 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







