
L1T2-3090300000000
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 90-cri, luxeon tx
Apraksts
Luxeon TX ir paredzēts, lai nodrošinātu augstu efektivitāti ar lielu plūsmas blīvumu, lai nodrošinātu stingras staru vadības vadību virziena un augsta lūmena lietojumos. Ar brīvību no binning un vadošās veiktspējas Luxeon TX gaismas diodes ir noteiktas, mērķētas un pārbaudītas karstas, reālās pasaules darbības temperatūrā, 85 grādos, lai nodrošinātu - lietojumprogrammu veiktspēju. Luxeon TX gaismas diodes ļauj optimizēt sistēmu, sajaucot perfektu augstas efektivitātes un zemu sistēmas izmaksu kombināciju, savukārt stingri korelētā krāsu temperatūra nodrošina konsekvenci sistēmas krāsu punktā.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| Piegādes ierobežojumi: |
Mouser šobrīd nepārdod šo produktu jūsu reģionā. |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1515 (3737 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 200 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Garums: | 3,7 mm |
| Platums: | 3,7 mm |
| Augstums: | 2,018 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 135 C |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Luxeon tx |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | Lumili |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,010769 oz |
Populāri tagi: L1T2-3090300000000, Ķīna L1T2-3090300000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







