
L1IZ-0850000000000
Infrasarkano emitētāju infrasarkanais LED, 850 nm luxeon IR sērija
Apraksts
Luxeon IR Compact līnija ir augstas enerģijas infrasarkano emitētāju produktu līnija, kas īpaši paredzēta augstas efektivitātes nodrošināšanai, kā tas nepieciešams nelielās telpās. To kompaktais un akas - definēta gaismas avota ģeometrija ļauj tos viegli savienot ar sekundāro optiku stingras staru vadības vadībai. Luxeon IR Compact Line ir izstrādāta ar novatorisku luxeon tehnoloģiju, lai nodrošinātu nozari - vadošo sniegumu. Izmantojot labāko - - klases siltumvadītspējai, Luxeon IR kompaktajai līnijai ir lieliska veiktspēja faktiskos darbības apstākļos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Infrasarkanie emitētāji |
| ROHS: | Detaļa |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Viļņa garums: | 850 nm |
| Izstarojoša intensitāte: | 250 MW/SR |
| Staru leņķis: | 150 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 1 A |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 3.2 V |
| Jaudas vērtējums: | 1.05 W |
| Minimālā darba temperatūra: | - 30 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| Apgaismojuma krāsa: | Infrasarīts |
| Produkta tips: | IR izstarotāji (IR gaismas diodes) |
| Sērija: | Luxeon ir |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 2000 |
| Apakškategorija: | Infrasarkanā datu komunikācija |
| Vienības svars: | 0,004037 oz |
Populāri tagi: L1IZ-0850000000000, Ķīna L1iz-0850000000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







