
XTEAWT -00-0000-000000 ke1
Baltas gaismas diodes balta 6500 K min-cri xlamp XTeawt
Apraksts
XLAMP® XT-E LED optimizēts virziena, augsta lūmenu lietojumprogrammām, sākot no iekštelpu un āra līdz portatīvai un lukturim modernizācijai, nodrošina augstu veiktspēju un augstu uzticamību nozares standarta XP\/XT pēdas nospiedumā. XT -E LED piedāvā XT\/XP platformas priekšrocības - kompaktu un pārbaudītu 3,45 mm x 3,45 mm paketi un izveidoto ekosistēmu - ļauj apgaismojuma ražotājiem vienkāršot projektēšanas procesu un saīsināt laiku tirgū. XT-E LED ir pieejams karaliski zilā un baltā krāsā. XT-E White LED piedāvā augstas efektivitātes iespēju. Šajā dokumentā termins baltais apzīmē balto XT-E vadīto, neņemot vērā tā efektivitāti. Terminu standarts un augsta efektivitāte tiek izmantota, ja nepieciešams, lai atšķirtu augstās efektivitātes XT-E LED veiktspēju no XT-E LED bez augstas efektivitātes iespējas.
Funkcijas
• Maksimālais VF augstas efektivitātes XT-E baltais: 2,85 V
• Pieejams 70-, 80- un 90- CRI minimālais baltais • Bined 85 grādu
• Pieejams 2200 K CCT
• Termiskā pretestība: balts 2,8 grāds \/W, Royal Blue 2. 0 grāds \/W
• Plaša skata leņķis: balts 115 grāds, karaliski zilais 130 grāds
• Maksimālā piedziņas strāva: balts 1,5 A, Royal Blue 1,5 a
• Elektriski neitrāls termiskais ceļš
• VF binning atbalstīts XT-E balto un karaliskajā zilā krāsā
• XT-E Royal Blue sakārtots 2,5 nm viļņu garuma tvertnēs
• Neierobežots grīdas kalpošanas laiks mazāks vai vienāds ar 30 ºC\/85% RH
• Pārstāvi, kas ir lodējama - Jedec J -STD -020C saderīgs
• ROHS un sasniedz atbilstošu
• UL® atzīts komponents (E349212)
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD\/SMT |
| Pakete \/ lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums\/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas plūsma\/starojuma plūsma: | 156 lm |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| Ja - uz priekšu strāva: | 350 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 2.85 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,36 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | XTEAWT |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0. 006583 oz |
Populāri tagi: XTEAWT -00-0000-000000 KE1, Ķīna XTEAWT -00-0000-000000 KE1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







