
Apraksts
Optimizēts virziena, augstiem - lūmena lietojumprogrammām, sākot no iekštelpu un āra līdz portatīvai un lampu modernizācijai, XLAMP® XT - E LED nodrošina augstu veiktspēju un augstu uzticamību nozares stāvokļa XP/XT pēdas nospiedumam. XT - E LED piedāvā XT/XP platformas - kompakta un pierādīta 3,45 mm x 3,45 mm paketes priekšrocības un izveidots ekosistēmas - iespējošana apgaismojuma ražotāju vienkāršošanai un saīsināt laiku tirgū. XT - e LED ir pieejams karaliski zilā un baltā krāsā. XT - E White LED piedāvā augstas efektivitātes iespēju. Šajā dokumentā termins balts apzīmē balto XT - e, neņemot vērā tā efektivitāti. Terminu standarts un augsta efektivitāte tiek izmantoti, kad tas ir nepieciešams, lai atšķirtu augstās efektivitātes XT - e LED veiktspēju no XT - E LED bez augstas efektivitātes opcijas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 148 lm |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.85 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,36 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | XTEAWT |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: XTEAWT-00-0000-0000JE3, Ķīna XTEAWT-00-0000-0000JE3 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







