
Apraksts
XLAMP® XQ - E gaismas diodes ir pieejamas divās versijās: augsta blīvums un augsta intensitāte. XQ - E Augsta blīvuma LED ļauj apgaismojuma ražotājiem ievērojami samazināt to LED gaismekļu lielumu un kopējās izmaksas, salīdzinot ar līdzīgu veiktspēju 3.5 - mm pēdas nospiedumu gaismas diodes, nezaudējot lūmena izvadi, efektivitāti vai uzticamību. XQ - E optiskās simetrijas kombinācija, konsekvents dizains visās konfigurācijās un niecīgs 1,6 mm x 1,6 mm pēdas vienkāršo ražošanu un dizainu, vienlaikus nodrošinot lielisku krāsu sajaukšanu. Jaunais XQ - E augstas intensitātes LED izmanto inovatīvu primāro optisko dizainu, kas optimizēts, lai nodrošinātu maksimālu Candela, it īpaši ar šauru staru sekundāro optiku.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Zilās gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1616 (4040 metrika) |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 475 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Zils |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 35,2 lm |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.95 V |
| Jaudas vērtējums: | 3 W |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Xqeblo |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Cree Led |
| Augstums: | 1,60 mm |
| LED lielums: | 1,6 mm x 1,6 mm x 1,60 mm |
| Garums: | 1,6 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Produkta tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 2000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 125 grād |
| VR - Reversais spriegums: | 1 V |
| Platums: | 1,6 mm |
| Vienības svars: | 0,082453 oz |
Populāri tagi: XQeblu-00-0000-0000z01, Ķīna
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







