
Xpgwht - l1-0000-00g53
Baltas gaismas diodes balta 6000 k 70-crI, xlamp xpgwht
Apraksts
XLAMP® XP - G LED nodrošina nepieredzētus gaismas izejas un efektivitātes līmeņus vienai die LED. XLAMP XP - G LED turpina Cree LED inovāciju vēsturi gaismas diodes apgaismojuma lietojumprogrammās ar plašu skatu leņķi, simetrisku paketi, neierobežotu grīdas kalpošanas laiku un elektriski neitrālu termisko ceļu. XLAMP XP - G gaismas diodes ir ideāla izvēle apgaismojuma lietojumprogrammām, kur nepieciešama augsta gaismas izeja un maksimālā efektivitāte, piemēram, LED spuldzes, āra apgaismojums, pārnēsājams apgaismojums, iekštelpu apgaismojums un saules enerģijas apgaismojums.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 130 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 125 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.9 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Xpgwht |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,003527 oz |
Populāri tagi: XPGWHT - L1 - 0000-00G53, Ķīna XPGWHT-L1-0000-00G53 Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







