
XPGBWT-H1-0000-00Z7
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 80-crI, xlamp xpgbwt
Apraksts
Oriģinālais XLAMP® XP-G2 LED bija plašs nozares LED lietojumprogrammu komplekts, ieskaitot āra un apgabala apgaismojumu, un kopš tā laika tas ir kalpojis par vēlamo izvēli ražotājiem, kuriem nepieciešama uzlabota izeja, efektivitāte un optiskā kontrole. Kompaktajai un pārbaudītajai 3,45 mm XP platformai ir lieliska pieejama optikas un sistēmas risinājumu ekosistēma, ļaujot apgaismojuma ražotājiem vienkāršot to projektēšanas procesu un saīsināt laiku tirgū. XP-G2 gaismas diodes tagad ir pieejamas divās dažādās baltās versijās: standarta un augsta efektivitāte (HE). XP-G2 standarts ir tas pats izrāvienu produkts, kas ļāva plašu jaunu LED lietojumprogrammu komplektu keramikas lieljaudas gaismas diodēm. Jaunā augstās efektivitātes versija paplašina šo mantojumu ar jauninājumu, kas paredzēts esošajiem dizainparaugiem, kas optimizēti ap XP -G2 gaismas diodēm. XP-G2 viņš vadīja Leverage Cree LED jaunāko lieljaudas mikroshēmu tehnoloģiju, lai nodrošinātu par 25 procentiem vairāk gaismas izlaides, izmantojot augstāku maksimālo strāvu 2000 mA un lielāku efektivitāti.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 107 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| Ja - uz priekšu strāva: | 350 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 2.72 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,36 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | XLAMP XP-G2 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,003527 oz |
Populāri tagi: XPGBWT-H1-0000-00DZ7, Ķīna XPGBWT-H1-0000-00Z7 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







