
XPEBWT-L1-0000-00EE2
Baltas gaismas diodes balta 5700 k 70-crI, xlamp xpebwt
Apraksts
XLAMP® XP-E2 lāpas gaismas diode nodrošina lūmena izvadi, kas līdzīga XLAMP XP-G LED, bet XP-E2 LED mazākā optiskajā avotā. Kopā ar augstāku maksimālo strāvas vērtējumu nekā XP-E2 un vienkāršotā krāsu binning, XLAMP XP-E2 lāpas gaismas diode ir pilnībā optimizēta plaša klāsta vispārizglītojošo apgaismojuma lietojumprogrammu diapazonam.
Funkcijas
• Pieejams vēsā baltā krāsā. • Sadalīts ar 25 grādiem
• Maksimālā piedziņas strāva: 1,5 a
• Zema termiskā pretestība: 5,8 grādi /W
• Plaša skata leņķis: 125 grāds
• Neierobežots grīdas kalpošanas laiks mazāks vai vienāds ar 30 grādiem /85% RH
• Pārstāvi, kas ir lodējams - Jedec J -Std -020c saderīgs
• Elektriski neitrāls termiskais ceļš
• ROHS atbilstošs
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 114 LM |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 110 grād |
| Ja - uz priekšu strāva: | 350 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 2.93 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,26 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Xpebwt |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Konfigurācija: | Viens |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,003527 oz |
Populāri tagi: XPEBWT-L1-0000-00EE2, Ķīna XPEBWT-L1-0000-00EE2 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







