
XMLDWT-00-0000-0000U30E2
Baltas gaismas diodes WHITE 5700K XLamp XMLDWT
Apraksts
XLamp® XM-L3 LED nodrošina milzīgu 55% uzlabojumu maksimālajā gaismas atdeve salīdzinājumā ar XM-L2 LED, nodrošinot vienu-diodu punktveida avotu precīzai optiskai vadībai. XM-L3 LED ir tāds pats mehāniskais un optiskais nospiedums kā oriģinālajiem XM-L® un XM-L2 LED, nodrošinot netraucētu jaunināšanas ceļu un saīsinātu dizaina ciklu.
XLamp XM{0}}L3 gaismas diodes ir ideāla izvēle apgaismojuma ierīcēm, kurām nepieciešama maksimāla gaismas atdeve no viegli vadāma avota, tostarp kabatas lukturīša, automobiļu rezerves daļas un āra prožektori.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree LED |
| Produkta kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 2020. gads (5050 metriska) |
| Apgaismojuma krāsa: | Forši Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 347 lm |
| Skata leņķis: | 125 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 700 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 3.42 V |
| Jaudas reitings: | 2.4 W |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 3,02 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 4,52 mm |
| Lēcas forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ūdens Skaidrs |
| Sērija: | XM-L3 |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| Iepakojums: | MouseReel |
| Zīmols: | Cree LED |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Veids: | Zemas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: xmldwt-00-0000-0000u30e2, Ķīna xmldwt-00-0000-0000u30e2 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







