
CXB1304-0000-000F0UB430G
Baltas gaismas diodes balta 3000 K 90-CRI, XLAMP CXB1304-18V
Apraksts
XLAMP® CXB1304 LED masīvs ir kompaktākais CXA saimes otrās paaudzes loceklis, kas nodrošina līdz 30% augstāku efektivitāti un līdz 20% augstāka lūmena nekā pirmās paaudzes tajā pašā mazajā LES. Augstākas veiktspējas otrās paaudzes CXA LED bloki ir savietojami ar pirmās paaudzes, nodrošinot kritumu - veiktspējas jaunināšanā uz esošajiem CXA LED dizainparaugiem, lai saīsinātu gaismekļu dizaina ciklu un uzlabotu laiku tirgū. Pieejams 2 -STEP, 3 -STEP un 5 -STEP Easywhite® tvertnēs un 2 -STEP un 3 -STEP premium krāsu tvertnēs, CXB1304 LED nodrošina augstu lūmena jaudu un augstu efektivitāti vienā, viegli lietojamā iepakojumā, kas novērš nepieciešamību pēc atstarošanas lodēšanas, kas ļauj apgaismot ražotājus, ātri pielāgojoties. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXB1304 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 410 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 500 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 17.3 V |
| Garums: | 13,35 mm |
| Platums: | 13,35 mm |
| Augstums: | 1,7 mm |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXB1304 |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CXB1304-0000-000F0UB430G, Ķīna CXB1304-0000-000F0UB430G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







