
CXA1304-0000-000C0Y9435G
Baltas gaismas diodes balta 3500 K 93-CRI, XLAMP CXA1304-9V
Apraksts
XLAMP® CXA1304 LED masīvs paplašina Cree LED saime ar augstas plūsmas, daudzdaļīgu masīvu ģimeni mazākā, viegli lietojamā platformā. Izmantojot XLAMP LED apgaismojuma klases uzticamību, CXA1304 mazā, vienmērīgā izstarojošā virsma ļauj gan virziena, gan virziena apgaismojuma lietojumprogrammas, ieskaitot lampu modernizāciju un gaismekļu dizainu. CXA1304, kas pieejams divpakāpju, 3-STEP un četrpakāpju krāsu konsistencē, un ar 6 mm optisko avotu nodrošina jaunus plūsmas un efektivitātes līmeņus šai formas faktoram. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXA1304 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 290 lm |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXA1304 |
| Iepakojums: | Caurule |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,026455 oz |
Populāri tagi: CXA1304-0000-000C0Y9435G, Ķīna CXA1304-0000-000C0Y9435G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







