
CXA1304-0000-000C00C20E3
Baltas gaismas diodes balta 5000 k 75-crI, xlamp cxa1304-9v
Apraksts
XLAMP® CXA1304 LED masīvs paplašina Cree LED saime ar augstas plūsmas, daudzdaļīgu masīvu ģimeni mazākā, viegli lietojamā platformā. Izmantojot XLAMP LED apgaismojuma klases uzticamību, CXA1304 mazā, vienmērīgā izstarojošā virsma ļauj gan virziena, gan virziena apgaismojuma lietojumprogrammas, ieskaitot lampu modernizāciju un gaismekļu dizainu. CXA1304, kas pieejams divpakāpju, 3-STEP un četrpakāpju krāsu konsistencē, un ar 6 mm optisko avotu nodrošina jaunus plūsmas un efektivitātes līmeņus šai formas faktoram. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXA1304 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 440 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 400 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 9 V |
| Jaudas vērtējums: | 3.6 W |
| Garums: | 13,35 mm |
| Platums: | 13,35 mm |
| Augstums: | 1,15 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 6 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXA1304 |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,55 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,026455 oz |
Populāri tagi: CXA1304-0000-000C00C20E3, Ķīna CXA1304-0000-000C00C20E3 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







