
CMA1306-0000-000N0U0A30G
Baltas gaismas diodes balta 3000 K 90-CRI, XLAMP CMA1306-36V
Apraksts
XLAMP® High - pašreizējā LED masīva saime ir optimizēta, lai iegūtu labākās klases lūmena izvadi, efektivitāti un uzticamību augstas piedziņas straumēs. XLAMP CMA LED ir vienāds paketes dizains un LES izmēri kā Cree LED industrija - Vadošie CXA2 standarta blīvuma gaismas diodes, ļaujot apgaismojuma ražotājiem risināt virkni veiktspējas prasību diapazonu lietojumprogrammām, piemēram, trasei, lejupejošai un āra apgaismojumam, izmantojot vienu vienkāršu - līdz -} izmantošanas platformu. XLAMP augstas urbuma LED bloki ir pieejami 2-STEP, 3 soļu un 5 soļu easywhite® tvertnēs.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 719 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 116 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 200 mA |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 36 V |
| Jaudas vērtējums: | 7.2 W |
| Garums: | 13,35 mm |
| Platums: | 13,35 mm |
| Augstums: | 1,15 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 140 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 6 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,260886 oz |
Populāri tagi: CMA1306-0000-000N0U0A30G, Ķīna CMA1306-0000-000N0U0A30G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







