
Clq6b - tkw - s1l1r1h1tbb7935bb3
Multi - krāsu gaismas diodes RGB - White SMD 5050CASE izmēra gaismas diode
Apraksts
Šīs SMD gaismas diodes ir iesaiņotas nozares standarta PLCC8 paketē. Šīs augstās veiktspējas 4 krāsu SMT gaismas diodes ir izstrādātas, lai darbotos plašā lietojumprogrammu diapazonā. Plašs skatu leņķis un augsts spilgtums padara šīs gaismas diodes piemērotas norādēm.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Multi - krāsu gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | RGBW gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | PLCC-8 |
| Apgaismojuma krāsa: | RGB, neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 622 nm, 527 nm, 467 nm, 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 14 lm, 32 lm, 9,5 lm, 43 lm |
| If - uz priekšu strāvas: | 100 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.1 V, 3 V, 3.1 V, 2.9 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 5 mm x 5 mm |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Zīmols: | Cree Led |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 75 min |
| Augstums: | 1,1 mm |
| Garums: | 5 mm |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Produkta tips: | Multi - krāsu gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 4000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Platums: | 5 mm |
Populāri tagi: clq6b - tkw - S1L1R1H1TBB7935BB3, ĶĪNA CLQ6B - TKW - S1L1R1H1TBBB7935BB3 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







