
Apraksts
Šīs ovālas gaismas diodes ir īpaši izstrādātas pilnām - krāsu video ekrāniem, digitālajiem stendiem un pasažieriem - informācijas zīmēm. Ovalhaped starojuma modelis un augsta gaismas intensitāte nodrošina, ka šīs ierīces ir lieliskas spožu saules gaismas vai zema enerģijas patēriņa lietojumprogrammām. Šīs lampas tiek izgatavotas ar uzlabotu optisko - pakāpes epoksīdu, kas piedāvā labāku augstu - temperatūru un augstu - mitrinātas izturības veiktspēju āra signāla un zīmju lietojumprogrammās. Iekapsulācijas sveķi satur anti -}} UV materiālu, lai samazinātu garu-}.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Dzintara gaismas diodes |
| Montāžas stils: | Caur bedri |
| Pakete / lieta: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 591 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Dzintars |
| If - uz priekšu strāvas: | 20 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.1 V |
| Jaudas vērtējums: | 130 MW |
| Objektīva krāsa: | Dzintars |
| Objektīva izmēri: | 5,2 mm x 4,6 mm |
| Objektīva forma: | Ovāls kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | C566d - afe |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Zīmols: | Cree Led |
| Augstums: | 7,8 mm |
| LED lielums: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Garums: | 5,2 mm |
| Gaismas intensitāte: | 3200 MCD |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 95 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Produkta tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 500 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 70 grādus x 30 grādus |
| VR - Reversais spriegums: | 5 V |
| Platums: | 4,6 mm |
| Vienības svars: | 0,011214 oz |
Populāri tagi: C566D - afe - CV0X0251, Ķīna C566D - afe - CV0X0251 Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:XPEBAM - L1-0000-00901
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







