
Apraksts
Snap - ligzdā; 4 polu; Menca. B; 1,50 mm²; pelēks
Sieviešu savienotāja/ligzda Winsta® mini ar aizsardzības veidu IP40
Winsta® mini sieviešu savienotāja/kontaktligzdas vērtētā strāva 16 A ļauj uzstādīt smalkus - iesprostotus un cietus vadītājus. Pluggable uzstādīšanas savienotāji ar pavasara spiediena savienojuma tehnoloģijas funkciju pilnībā bez skrūvju savienojumiem. Tie pieļauj elastīgu, kļūdu - bezmaksas instalēšanu daudzos iespējamos lietojumos. Kodēšanas opcijas samazina uzstādīšanas kļūdas, ļaujot ātri, droši vadu visu komponentu. Pluggable uzstādīšanas savienotājs ir aizsargāts pret iekļūšanu ar cietiem granuliem objektiem ar diametru zem 1 mm saskaņā ar aizsardzības veidu IP40. Pluggable instalācijas savienotāji ar B kodēšanu no Winsta® mini līnijas ir pieejami pelēkā, gaiši zaļā vai rozā krāsā, ļaujot atšķirt dažādas shēmas, piemēram, gaismas, sūkņiem vai saules žalūzijām. Ir iespējams arī klients - īpašs polu marķējums. It īpaši, ja ir pieejama tikai ierobežota vieta, mūsu mazākā spraudņa savienojuma sistēma Winsta® Mini ērti parāda tās stiprās puses. Tas ietaupa vietu, un, pateicoties Push - Cage Clamp® atsperes spiediena savienojuma tehnoloģijā, tas arī ietaupa laiku, jo savienojums ir zems - apkope un to var veikt bez skrūvju savienojumiem.
Zemākas izmaksas, ātri nododot ekspluatācijai un novēršot pakalpojumu izdevumus - Winsta® Mini risinājumi
Winsta® spraudņa savienojuma sistēma ir lieliski pielāgota ļoti stingrām ēkas uzstādīšanas prasībām. Tas padara elektriskās instalācijas spraudņām un attiecīgi efektīvāku, vēl uzticamāku un kļūdu - bez maksas. Šīs pre - samontētās sistēmas izmantošana samazina laiku, kas pavadīts montāžas un uzstādīšanas kļūdām būvlaukumā. Tagad jūs varat arī samazināt uzstādīšanas izdevumus, neapdraudot drošību un kvalitāti: ar bloķēšanas sviru novērš nepieciešamību pēc apkopes un novērš nevajadzīgu dīkstāvi.
- Aizsardzība pret niknumu novērš kļūdas
- Kompaktais dizains vadītājiem ar krustojumu - sekciju līdz 1,5 mm²
- automatizācijas kontrolieriem
- precīzi izmēri
- ātra bojātu vienību nomaiņa notiekošās darbības laikā
Savienojuma dati
| Iespīlēšanas vienības | 4 |
| Kopējais potenciālu skaits | 4 |
1. savienojums
| Savienojuma tehnoloģija | Push - būra skavā® |
| Aktīvā tips | Darbības rīks Push - |
| Nominālais krustojums - sadaļa | 1,5 mm² / 16 AWG |
| Ciets vadītājs | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Ciets diriģents; Push - pārtraukumā | 0,75… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Iesprostots diriģents | 0,25… 1 mm² / 22… 18 AWG |
| Smalks - Balasta vadītāja | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar izolētu grēku | 0,25… 0,75 mm² / 22… 20 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar neizolētu grēku | 0,25… 0,75 mm² / 22… 20 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar ferrulu; Push - pārtraukumā | 0,75 mm² / 20 AWG |
| Sloksnes garums | 9 mm / 0,35 collas |
| Pola numurs | 4 |
| Vadītāja ievadīšanas virziens uz pārošanās virzienu | 0 grāds |
Fiziskie dati
| Tapu atstatums | 4,4 mm / 0,173 collas |
| Platums | 28,6 mm / 1,126 collas |
| Augstums | 16 mm / 0,63 collas |
| Dziļums | 39,85 mm / 1,569 collas |
Mehāniskie dati
| Izmantot | Kontroles tehnoloģija |
| Kodēšana | B |
| Mainīga kodēšana | Ne |
| Marķējums | 1 2 3 4 |
| Potenciāls marķējums | 1 2 3 4 |
| Spraudņa pārošanās spēks - savienojumā | apm. |
| Spraudņa - saglabāšanas spēks savienojumā | Bloķēts:> 80 n |
| Spraudņa spēka atvienošana - savienojumā | Atbloķēts: apm. . 20… 70 N (atkarībā no pola numura) |
| Pārošanās ciklu skaits | 200, bez pretestības slodzes |
| Korpusa loksnes biezums | 0,5… 2 mm / 0,02… 0,079 collas |
| Montāžas tips | Snap - atlokā |
| Aizsardzības veids | IP40 |
Savienojumā spraudnis -
| Kontakta tips (spraudnis savienotājs) | Sieviešu savienotāja/ligzda |
| Savienotājs (savienojuma tips) | diriģentam |
| Mishējoša aizsardzība | Jā |
| Piezīme par nepietiekamu aizsardzību | VissWinsta®Komponenti ir 100% aizsargāti pret niknumu, kad: a.) Pievienojot dažādus stabiņus b.) Pievienošana, pagriežot 180 C) d.) Viena pola pievienošana |
| Bloķēšanas svira | jā |
| Spraudņa bloķēšana - savienojumā | bloķēšanas svira |
| Piezīme par bloķēšanas sistēmu | Visi savienotāji uzstādītām instalācijām (Snap - versijās apgaismojuma armatūrai vai ierīcēm, visiem PCB un izplatīšanas savienotāju veidiem) ir rūpnīcas -, kas aprīkoti ar bloķēšanas svirām, lai nodrošinātu kontaktdakšu un kontaktligzdas, kas ir droši bloķētas. Papildu bloķēšanas sviras ir vajadzīgas tikai lidojošiem vadiem (spraudnei/kontaktligzdai). |
Materiālu dati
| Piezīme (materiālu dati) | Informāciju par materiālu specifikācijām var atrast šeit |
| Krāsa | pelēks |
| Pārklājuma krāsa | pelēks |
| Materiālo grupa | I |
| Izolācijas materiāls (galvenais korpuss) | Poliamīds (PA66) |
| Uzliesmojamības klase uz UL94 | V0 |
| Pagrāpjošs pavasara materiāls | Chrome - niķeļa atsperu tērauds (CRNI) |
| Kontakta materiāls | Vara vai vara sakausējums; virsma - apstrādāta |
| Kontaktu pārklājums | Alvas |
| Ugunsgrēka slodze | 0,184MJ |
| Svars | 7,4g |
Vides prasības
| Apstrādes temperatūra | -5… +40 grāds |
| Nepārtraukta darba temperatūra | -35… +85 grāds |
| Piezīme par nepārtrauktu darba temperatūru | Izolācijas detaļas temperatūrai, kas mazāka vai vienāda ar 105 grādiem |
Komerciālie dati
| Produktu grupa | 20 (Winsta) |
| PU (SPU) | 50 (50) datori |
| Iepakojuma tips | bokss |
| Izcelsmes valsts | Plācenīte |
| Gtin | 4055143427623 |
| Muitas tarifa numurs | 85366990990 |
Produktu klasifikācija
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-02 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-02 |
| Etim 9.0 | EC002566 |
| ETIM 8.0 | EC002566 |
| Eccn | Nav ASV klasifikācijas |
Vides produktu atbilstība
| ROHS atbilstības statuss | Atbilstoši, nav atbrīvojuma |
Populāri tagi: 890-744, Ķīna 890-744 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







