
770-105
Ligzda; ar deformācijas reljefa korpusu; 5 polu; Menca. A; 4,00 mm²; melns
Apraksts
Ligzda; ar deformācijas reljefa korpusu; 5 polu; Menca. A; 4,00 mm²; melns
Sieviešu savienotāja/ligzda Winsta® MIDI ar aizsardzību pret Mishing
Signāla un jaudas pārraidei: Winsta® MIDI sieviešu savienotāja/ligzda ar aizsardzības veidu IP20. Mūsu spraudņi uzstādīšanas savienotāji ar pavasara spiediena savienojuma tehnoloģiju pilnībā darbojas bez skrūvju savienojumiem. Tie ļauj ātri, efektīvi, kļūdaini - bezmaksas instalēšana daudzos iespējamos lietojumos. Lai iegūtu lielāku aizsardzību elektriskajās instalācijās, spraudņu uzstādīšanas savienotājs ir aprīkots ar mehānisko aizsardzību pret niknumu. Pluggable uzstādīšanas savienotājs ir aizsargāts pret iekļūšanu ar cietiem objektiem saskaņā ar aizsardzības veidu IP20 (kad savienots un nostiprināts ar celma mazināšanas korpusu: IP2XC (šie kompaktie savienotāji nav paredzēti izmantošanai atvērtās, viegli pieejamās vietās!). Standarta maģistrāles lietojumprogrammas gandrīz jebkuram lietošanas domēnam var tikt realizētas ar Winsta® MIDI spraudņu instalēšanas savienotājiem ar kodēšanu. Svarīgi parametri spraudņa instalācijas savienotāja izvēlē ir novērtēta strāva un spriegums: tie sniedz informāciju par iespējamiem lietošanas un lietojumprogrammu domēniem. Šī produkta pašreizējais vērtējums ir 25 A - tāpēc tas ir piemērots jaudīgām kravām. Winsta® MIDI spraudņa savienojuma sistēma ar push - Cage Clamp® atsperes spiediena savienojuma tehnoloģijā atvieglo elektrifikāciju. Pateicoties iebūvētajam - testa slotā, ir iespējams pārbaudīt savienojumus pat tad, kad tie ir pievienoti. Tas ietaupa laiku, darbu un naudu. Sloksnes garums ir 55 mm.
Winsta® MIDI risinājumi jūsu elektriskajai uzstādīšanai - aizsargāti pret Mishing un apkopi - bez maksas
Winsta® spraudņa savienojuma sistēma ir ideāli pielāgota stingrām ēkas uzstādīšanas prasībām. Tas padara elektriskās instalācijas spraudņām un attiecīgi efektīvāku, vēl uzticamāku un kļūdu - bez maksas. Šīs pre - samontētās sistēmas izmantošana samazina montāžas laikus un kļūdas uzstādīšanas laikā būvlaukumā. Izvēlieties izturību un kvalitāti - ar aizsardzību pret Mishing no Wago padara elektrisko komponentu uzstādīšanu acīmredzami vieglāku.
- Aizsardzība pret nepietiekamu novēršanu novērš kļūdas
- Vienkāršas shēmas
- ar kodēšanu izmantošanai daudzās vispārējās elektrotīklu lietojumprogrammās
- Pielāgoti - inženierijas risinājumi
- ātra bojātu vienību nomaiņa notiekošās darbības laikā
Savienojuma dati
| Iespīlēšanas vienības | 10 |
| Kopējais potenciālu skaits | 5 |
1. savienojums
| Savienojuma tehnoloģija | Push - būra skavā® |
| Acctation Type | Darbības rīks Push - |
| Nominālais krustojums - sadaļa | 4 mm² / 12 AWG |
| Ciets vadītājs | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Ciets diriģents; Push - pārtraukumā | 1,5… 4 mm² / 16… 12 AWG |
| Iesprostots diriģents | 0,5… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Smalks - Balasta vadītāja | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar izolētu grēku | 0,25… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar neizolētu grēku | 0,25… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar ferrulu; Push - pārtraukumā | 1,5 mm² / 16 AWG |
| Sloksnes garums | 9 mm / 0,35 collas |
| Pola numurs | 5 |
| Vadītāja ievadīšanas virziens uz pārošanās virzienu | 0 grāds |
| Sloksnes garums (ārējā izolācija) | 55 mm |
Fiziskie dati
| Tapu atstatums | 10 mm / 0,394 collas |
| Platums | 54,6 mm / 2,15 collas |
| Augstums | 17 mm / 0,669 collas |
| Dziļums | 76 mm / 2,992 collas |
Mehāniskie dati
| Skrūves pievilkšanas griezes moments | 0,5 nm |
| Izmantot | Vispārīgi elektrotīkla lietojumprogrammas |
| Kodēšana | A |
| Mainīga kodēšana | Jā |
| Marķējums | N ⏚ L1 L2 L3 |
| Potenciāls marķējums | N ⏚ L1 L2 L3 |
| Spraudņa pārošanās spēks - savienojumā | apm. |
| Spraudņa - saglabāšanas spēks savienojumā | Bloķēts:> 80 n |
| Spraudņa spēka atvienošana - savienojumā | Atbloķēts: apm. . 20… 70 N (atkarībā no pola numura) |
| Pārošanās ciklu skaits | 200, bez pretestības slodzes |
| Aizsardzības veids | IP20; Kad tas ir savienots un nostiprināts ar celma reljefa korpusu: IP2XC (šie kompaktie savienotāji nav paredzēti lietošanai atvērtās, viegli pieejamās vietās!) |
Savienojumā spraudnis -
| Kontakta tips (spraudnis savienotājs) | Sieviešu savienotāja/ligzda |
| Savienotājs (savienojuma tips) | Diriģentam |
| Mishējoša aizsardzība | Jā |
| Piezīme par nepietiekamu aizsardzību | VissVinsta®Komponenti ir 100% aizsargāti pret niknumu, kad: a.) Pievienojot dažādus stabiņus b.) Pievienošana, pagriežot 180 C) d.) Viena pola pievienošana |
| Bloķēšanas svira | Var modernizēt |
| Spraudņa bloķēšana - savienojumā | bloķēšanas svira |
| Piezīme par bloķēšanas sistēmu | Visi savienotāji uzstādītām instalācijām (Snap - versijās apgaismojuma armatūrai vai ierīcēm, visiem PCB un izplatīšanas savienotāju veidiem) ir rūpnīcas -, kas aprīkoti ar bloķēšanas svirām, lai nodrošinātu kontaktdakšu un kontaktligzdas, kas ir droši bloķētas. Papildu bloķēšanas sviras ir vajadzīgas tikai lidojošiem vadiem (spraudnei/kontaktligzdai). |
| Slodzes mazināšana | celma mazināšanas korpuss |
Materiālu dati
| Piezīme (materiālu dati) | Informāciju par materiālu specifikācijām var atrast šeit |
| Krāsa | melns |
| Pārklājuma krāsa | pelēks |
| Materiālo grupa | I |
| Izolācijas materiāls (galvenais korpuss) | Poliamīds (PA66) |
| Uzliesmojamības klase uz UL94 | V0 |
| Pagrāpjošs pavasara materiāls | Chrome - niķeļa atsperes tērauds (CRNI) |
| Kontakta materiāls | Vara vai vara sakausējums; virsma - apstrādāta |
| Kontaktu pārklājums | Alvas |
| Ugunsgrēka slodze | 0,648MJ |
| Savienotāja krāsa | melns |
| Celma reljefa krāsa | melns |
| Svars | 29g |
Vides prasības
| Apstrādes temperatūra | -5… +40 grāds |
| Nepārtraukta darba temperatūra | -35… +85 grāds |
| Piezīme par nepārtrauktu darba temperatūru | Izolācijas detaļas temperatūrai, kas mazāka vai vienāda ar 105 grādiem |
Komerciālie dati
| Produktu grupa | 20 (Winsta) |
| PU (SPU) | 25 gab |
| Iepakojuma tips | bokss |
| Izcelsmes valsts | Plācenīte |
| Gtin | 4044918252157 |
| Muitas tarifa numurs | 85366990990 |
Produktu klasifikācija
| UNSPSC | 39121402 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-05 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-05 |
| Etim 9.0 | EC002560 |
| ETIM 8.0 | EC002560 |
| Eccn | Nav ASV klasifikācijas |
Vides produktu atbilstība
| ROHS atbilstības statuss | Atbilstoši, nav atbrīvojuma |
Populāri tagi: 770-105, Ķīna 770-105 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







