
2091-1632/024-000
Paneļa padeves vīriešu savienotājs
Apraksts
Paneļa padeves vīriešu savienotājs; apkakle; 1,5 mm²; 2 polu; Tapas atstarpe 3,5 mm; pelēks
2091 sērijas tapu galvene ar 3,5 mm piķi
Šai PIN galvenei ir vienuma numurs 2091 - 1632/024 - 000 un nodrošina glītu elektrisko uzstādīšanu. Izstrādājot ierīci, paļaujieties uz laika pārbaudītu uzticamību: PCB savienotāji piedāvā plašu lietojumprogrammu iespēju klāstu. Izmēri ir (21 x 12,4 x 29) mm platumā x augstums x dziļums. Kontakta virsma ir izgatavota no alvas. Picomax® ir kompaktā un novatoriskā savienotāju sistēma. Viena Cr-Ni tērauda atsperes kontakta spēks šeit tiek izmantots divreiz-ne tikai vadītāja savienošanai, bet arī sazināšanās ar savienotāja tapu.
Savienojuma dati
| Kopējais potenciālu skaits | 2 |
| Savienojuma veidu skaits | 1 |
| Līmeņu skaits | 1 |
1. savienojums
| Pola numurs | 2 |
Fiziskie dati
| Tapu atstatums | 3,5 mm / 0,138 collas |
| Platums | 21 mm / 0,827 collas |
| Augstums | 12,4 mm / 0,488 collas |
| Dziļums | 29 mm / 1,142 collas |
Mehāniskie dati
| Mainīga kodēšana | Jā |
| Montāžas tips | Montāžas atloks |
| Montāžas tips | Plūsma -, izmantojot montāžu Paneļa montāža |
| Anti - Rotācijas aizsardzība | Jā |
Savienojumā spraudnis -
| Kontakta tips (spraudnis savienotājs) | Vīriešu savienotājs/spraudnis |
| Savienotājs (savienojuma tips) | Spraudnam savienotājam |
| Mishējoša aizsardzība | Ne |
| Pievienošana, nezaudējot tapu atstarpi | Jā |
| Spraudņa bloķēšana - savienojumā | Bloķēšana |
Materiālu dati
| Piezīme (materiālu dati) | Informāciju par materiālu specifikācijām var atrast šeit |
| Krāsa | pelēks |
| Materiālo grupa | I |
| Izolācijas materiāls (galvenais korpuss) | Poliftalamīds (PPA GF) |
| Uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 | V0 |
| Kontakta materiāls | Elektrolītiskais varš (ECu) |
| Kontaktu pārklājums | Alvas |
| Ugunsgrēka slodze | 0,048MJ |
| Svars | 1,9g |
Vides prasības
| Ierobežot temperatūras diapazonu | -60… +100 grāds |
| Apstrādes temperatūra | -35… +60 grāds |
Komerciālie dati
| Produktu grupa | 26 (Picomax savienotāji) |
| PU (SPU) | 100 gab |
| Iepakojuma tips | bokss |
| Izcelsmes valsts | De |
| Gtin | 4050821161851 |
| Muitas tarifa numurs | 85366930000 |
Produktu klasifikācija
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| Etim 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| Eccn | Nav ASV klasifikācijas |
Vides produktu atbilstība
| ROHS atbilstības statuss | Atbilstoši, nav atbrīvojuma |
Populāri tagi: 2091-1632/024-000, Ķīna 2091-1632/024-000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







