
C12868_flare_maxi
LED objektīvi un mezgli taisnstūra objektīvs
Apraksts
Uzliesmojums - maxi 34 x 33 mm objektīvs ar ~ 100 grādu x 15 grādu ovālu staru
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīvs |
| Lietošanai ar: | Greznība |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Zīmols: | Ledils |
| Krāsa: | Noskaidrot |
| Augstums: | 16,7 mm |
| Garums: | 33,9 mm |
| Forma: | Taisnstūra |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 168 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Platums: | 33,3 mm |
| Vienības svars: | 0,352740 oz |
Populāri tagi: C12868_flare_maxi, Ķīna C12868_FLARE_MAXI ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:C16378_strada-2x2-fr
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







