
Apraksts
SFH 203 FA Silicon PIN fotodiode
Lietojumprogrammas
- Piekļuves kontrole un drošība
- Ierīces un rīki
Funkcijas
- Iepakojums: melns epoksīds
- ESD: 2 kV piek. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. klase)
- Viļņa garuma diapazons (S10%) no 750 nm līdz 1100 nm
- Īss pārslēgšanās laiks (tips. 5 ns)
- 5 mm LED plastmasas iepakojums
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | ams OSRAM |
| Produkta kategorija: | Fotodiodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | PIN fotodiodes |
| Iepakojums/kaste: | T-1 3/4 |
| Montāžas stils: | Caur caurumu |
| Maksimālais viļņa garums: | 900 nm |
| Tumšā strāva: | 1 nA |
| Vr - Reversais spriegums: | 50 V |
| Augšanas laiks: | 5 ns |
| Rudens laiks: | 5 ns |
| Pusintensitātes leņķa grādi: | 20 grādi |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Sērija: | SFH 203 FA |
| Kvalifikācija: | AEC{0}}Q100 |
| Zīmols: | ams OSRAM |
| Augstums: | 9 mm |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 80 mA |
| Garums: | 5,9 mm |
| Trokšņa ekvivalentā jauda - NEP: | 2,9 E–14 W/kvadrāt Hz |
| Iepakojums: | Lielapjoma |
| Pd - jaudas izkliede: | 150 mW |
| Fotostrāva: | 50 uA |
| Produkta veids: | Fotodiodes |
| Atsaucība: | 0.59 A/W |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Optiskie detektori un sensori |
| Vf - priekšējais spriegums: | 1.3 V |
| Platums: | 5 mm |
| # daļas aizstājvārdi: | Q62702P0956 |
| Vienības svars: | 0,010582 unces |
Populāri tagi: sfh 203 fa, Ķīna sfh 203 fa ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:SFH 2400 FA-Z
Nākamo:SFH 203
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







