
Gw jtlms3.em - g9gw - xx31-1
Φv=24.0 ... 28.5 lm, montāžas metode: sdcm 3, 6500 k (if=60 ma)
Apraksts
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.EM
Pre - veidotā PPA 2835 LED versija ar standarta 2835 pēdu nodrošina konkurences vērtību lietojumprogrammu un sistēmas līmenī. Duris ® E 2835 0.2 W SoftLinear apvieno labu mehānisko elastību un plašu staru leņķi kompaktā formātā (2,8 mm x 3,5 mm). Šis produkts labi der elastīgām sloksnēm Vispārējā apgaismojuma lietojumprogramma. Duris ® E 2835 nekad neizdodas iespaidot ar savu veiktspēju sistēmas līmenī.
Pieteikumi
- iekštelpu apgaismojums
Funkcijas
- pakete: balta SMT pakete, krāsains izkliedēts silikona sveķi
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 1800k - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 81 (Typ.), R9: 0 (min.)
- lūmena apkope: testa rezultāti saskaņā ar IESNA LM-80 pieejamiem
- ESD: 2 kV acc. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. klase)
- Luminous plūsma: tips . 25 lm @ 3000 k
- Luminous efektivitāte: tips . 132 lm/w @ 3000 k

|
Ierakstīt |
Krāsu temperatūra |
Gaismas plūsma 1, ja=60 Ma φV |
|
GW JTLMS3.EM - G3G5-XX312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G6G8-XX310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G7G9-XX39-1 |
2400 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gv - xx38-1 |
2700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1 |
3000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx36-1 |
3500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx35-1 |
4000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx33-1 |
5000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx32-1 |
5700 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx31-1 |
6500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G3G6-XX512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G6G9-XX510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gw - xx58-1 |
2700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX57-1 |
3000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX56-1 |
3500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX55-1 |
4000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX53-1 |
5000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx51-1 |
6500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas intensitāte: | 8.38 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 28,5 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 81 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 60 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 3.15 V |
| Jaudas vērtējums: | 190 MW |
| Garums: | 3,5 mm |
| Platums: | 2,8 mm |
| Augstums: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Objektīva forma: | Taisnstūra |
| Sērija: | GW JTLMS3.EM |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | LED - vidējā jauda |
| 200000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Garantija |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A8858 |
Populāri tagi: gw jtlms3.em - g9gw - xx31 - 1, Ķīna GW jtlms3.em - g9gw-xx31-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







