
Gw daspa2.ec - htjp-5f7g-1
Φv=39 ... 48 lm, 5700 K (ja=100 MA)
Apraksts
GW DASPA2.EC OSCONIQ ® P 2226
Augsta - Efektivitāte Mid - Jaudas gaismas diapazons ar ilgu mūžu arī pie augstām straumēm un augstas krustojuma temperatūras.
Pieteikumi
- Arhitektūra
- Arhitektūra / dārza apgaismojums (LED & Laser)
- medicīniskā apgaismojums
- Foto terapija
Funkcijas
- Komplekts: SMT pakete
- Typ. Radiācija: 120 grādu
- Krāsu temperatūra: 2700k - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 83 (Typ.), R9: 0 (min.)
-Lūmena uzturēšana: testa rezultāti saskaņā ar IESNA LM-80 pieejamiem
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Gaismas plūsma: tips . 37 lm @ 3000 k
- Gaismas efektivitāte: tips . 130 lm/w @ 3000 k
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1009 (2723 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas intensitāte: | 10.1 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 37 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 130 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 100 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.85 V |
| Jaudas vērtējums: | 290 MW |
| Garums: | 2,6 mm |
| Platums: | 2,2 mm |
| Augstums: | 1,3 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 120 C |
| Sērija: | Gw daspa2.ec |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 1200 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Osconiq |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65112A5414 |
Populāri tagi: gw daspa2.ec - htjp - 5f7g-1, Ķīna GW daspa2.ec-htjp-5f7g-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







