
Gw cssrm4.hw - shsm - h1h2-1
Φ<_sub>P=4.60 ... 5.75 μmol/s (ja=700 MA)
Apraksts
Oslon® Square GW CSSRM4.HW
Jaunas paaudzes Oslon Square Horti White ar fotonu plūsmas karsto binningu tuvāk sakrīt ar tipisko darbības temperatūru. Ar lielāku spilgtumu tas palielina fotonu plūsmas efektivitāti sistēmas līmenī dārzkopības lietojumiem. Atšķirībā no parastajām baltajām gaismas diodēm, AMSRAM Horti White gaismas diodes izmanto pielāgotu fosfora risinājumu, kas paredzēts, lai atvieglotu - konvertēto sarkano fotonu palielināšanos, lai nodrošinātu labāku armatūras līmeņa efektivitāti. Turklāt šī augstā -} jaudas gaismas diode nodrošina lielisku uzticamību, ilgu mūžu, pierādītu noturību un zemu termisko pretestību kompaktā pēdas nospiedumā.
Pieteikumi
- lauksaimniecība un dārzkopība
- izklaide
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMD keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- starojuma plūsma ( @ 700ma): tips . 1207 mw @ 25 grāds; tips . 1159 mw @ 85 grāds
- starojuma efektivitāte ( @ 700mA): tips . 59.4% @ 25 grāds; tips . 58.7% @ 85 grāds
- fotona plūsma ( @ 700ma): tips . 5.32 μmol/s @ 25 grāds; tips . 5.11 μmol/s @ 85 grāds
- fotona plūsmas efektivitāte ( @ 700mA): tips . 2.62 μmol/j @ 25 grāds; tips . 2.59 μmol/j @ 85 grāds
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Dārzkopības gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Baltums |
| Gaismas intensitāte: | 125 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 392 lm |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 2,02 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Objektīva izmēri: | 2,79 mm x 1,48 mm |
| Sērija: | GW CSSRM4.HW |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 3000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Oslons |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A6880 |
Populāri tagi: gw cssrm4.hw - shsm - H1H2 - 1, Ķīna GW cssrm4.hw - SHSM-H1H2-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







