
Apraksts
LUXEON 3030 2D ir augstas plūsmas, karstās-krāsu vidējas jaudas gaismas diode. Karstās-krāsu mērķauditorijas atlase nodrošina, ka gaismas diodes pielietošanas apstākļos{10}}85 grādos ir krāsu mērķa robežās. Izmantojot nozares standarta iepakojumu ar 3,0 mm x 3,0 mm un 6 V virsmas montāžas izstarotāju risinājumu, LUXEON 3030 2D Line ir pieejams visos ANSI CCT un nodrošina gan iekštelpu, gan āra apgaismojuma tirgum nepieciešamo efektivitāti un uzticamību.
Specifikācija
| Produkta atribūti | Īpašuma vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumileds |
| Produkta kategorija: | Balta gaismas diode |
| RoHS: | Vairāk informācijas |
| produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Instalācijas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 3030 |
| Apgaismojuma krāsa: | Forši Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 127 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 70 |
| Displeja leņķis: | 116 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 120 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 6 V |
| Jaudas reitings: | 720 mW |
| garums: | 3 mm |
| platums: | 3 mm |
| augsts: | 0,66 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēti |
| Objektīva izmērs: | 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš dzīvoklis |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| sērija: | LUKSEONS 3030 2D |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| preču zīme: | Lumileds |
| Mitruma jutība: | Jā |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 5000 |
| Apakškategorijas: | Gaismas diodes |
| Zīmola nosaukums: | LUKSEONS |
| veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 2.338 g |
Populāri tagi: l130-5070003000x21, Ķīna l130-5070003000x21 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L150-3070502400000
Nākamo:L130-2790001400005
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







