
CXA2520-0000-000N0HR257F
Baltas gaismas diodes balta 5700 K 80-CRI, XLAMP CXA2520-36V
Apraksts
XLAMP® CXA2520 LED masīvs paplašina CREE LED saišķi ar augstu plūsmu, daudzdaļīgu masīvu, piedāvājot augstas veiktspējas vienkāršā - līdz - izmanto platformu. Izmantojot XLAMP LED apgaismojuma klases uzticamību, CXA2520 formas tērpa emitējošā virsma ļauj gan virziena, gan virziena apgaismojuma lietojumprogrammas un gaismekļu dizainparaugi. Pieejams divpakāpju, trīspakāpju un četrpakāpju krāsu konsistencē, un ar 19 mm optisko avotu CXA2520 nodrošina jaunus plūsmas un efektivitātes līmeņus šai formas faktoram. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXA2520 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 2420 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 550 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 35 V |
| Jaudas vērtējums: | 19.3 W |
| Garums: | 23,85 mm |
| Platums: | 23,85 mm |
| Augstums: | 1,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 19 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXA2520 |
| Iepakojums: | Caurule |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,566059 oz |
Populāri tagi: CXA2520-0000-000N0HR257F, Ķīna CXA2520-0000-000N0HR257F ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







